

Het wordt leuk en ontspannen zodra je begrijpt wat je doet — en waarom.
In LAG – Leer Acryl Gieten neem ik je stap voor stap mee in het fundament van acryl gieten.
Zodat je zelfstandig kunt werken, met meer vertrouwen keuzes maakt en niet blijft hangen in frustratie.
Veel mensen starten enthousiast. Ze kijken video’s, kopen materialen en proberen van alles uit.
Maar al snel sluipt de twijfel erin en voel je de frustratie.
Kleuren worden modderig.
Het resultaat voelt onvoorspelbaar.
En je weet niet waarom het ene werk lukt en het andere niet.
Dat ligt niet aan jou.
Dat komt omdat acryl gieten zonder uitleg vaak aanvoelt als los zand.
Acryl gieten is geen trucje.
Het is een samenspel van verf, consistentie van je verf, kleur, compositie en techniek.
Zonder dat fundament:
Blijf je zoeken
Blijf je nadoen
En blijft het resultaat wisselend
Met dat fundament:
Wordt acryl gieten rustiger
Begrijp je wat je ziet gebeuren
En kun je bewuste keuzes maken
En precies dát is waar LAG je bij helpt.


Linda Beckers:
Hoi Rebecca, ik ervaar de cursus en de groep als heel prettig. De cursus en jouw tips besparen een berg geld i.p.v. alles kopen en proberen. Jij hebt het wiel al uitgevonden en daar mogen wij van meeprofiteren. De cursus zet mij aan stil te staan in mijn drukke gezinsleven. Creatief bezig zijn laat mijn hoofd tot rust komen. Doordat er bijna wekelijks een les is (na een maand via het clublidmaatschap), motiveert dat om te blijven Acryl gieten. Merk wel dat ik achterop raak door de hectiek hier thuis, maar daar ik alles kan terugkijken kan ik de (evt. met inhaalslag) lessen en creaties op mijn tempo doen en lekker kiezen wat me leuk lijkt die dag. Liefs een heel tevreden, blije en creatieve Linda
"De cursus LAG heeft mij erg geholpen. Om te beginnen met de materialen en de consistenties per techniek. Vond het prettig om daarbij bij de hand meegenomen te worden. Daarnaast ook gewoon leuk om zoveel verschillende technieken te leren.
Ik vind dat je uitleg heel duidelijk is, stap voor stap en daarbij geef je ook steeds aan waarom je bepaalde dingen gebruikt of doet en het effect ervan. Geeft meer inzicht en daardoor onthoud ik het beter. Vind je stem ook prettig trouwens om naar te luisteren.
Door een combinatie van jouw doceertalent en mijn enthousiasme om er zoveel als mogelijk over te willen leren heb ik in no time het acryl gieten geleerd. Heb ook gewoon altijd zin in een workshop van jou! 😊".
"Ik doe nu een paar maanden mee en ben nog steeds heel blij dat ik me na de introductie heb ingeschreven voor LAG. Ik leer heel veel van de anderen maar zeker van de wekelijkse live workshop. Rebecca legt alles heel fijn uit, en we krijgen van haar ( en ook van anderen) altijd feedback.
Ik ben zo trots op wat ik maak. Het is voor mij een verrijking en ben daarom ook lid van de club.
En ja, ik raadt iedereen aan om aan te sluiten".
"Ik ben al een klein jaar aan het spelen met verf en je cursus komt voor mij precies op tijd! Ik was net in een stadium aanbeland dat ik leuke resultaten behaalde, maar net niet begreep wat er nu nog misging. Dus elke workshop heb ik wel een AHA erlebnis: zó moet dat dus. Hahaha erg leuk!
Ik voeg een foto toe van een wandje in mijn atelier met wat doekjes uit mijn eerste halfjaar."
LAG is mijn complete online-cursus, waarin ik je meeneem in de basis van acryl gieten.
Helder opgebouwd, rustig uitgelegd en bedoeld om je écht verder te helpen.
Je leert niet alleen wat je moet doen,
maar vooral waarom je iets doet.
Daardoor kun je zelfstandig werken, fouten herkennen en met meer plezier acryl gieten.
LAG is geen verzameling losse technieken.
Het is een cursus waarin je leert begrijpen wat je doet, zodat je zelfstandig kunt werken en betere keuzes maakt — ongeacht de techniek die je gebruikt.
De cursus is opgebouwd rond vier pijlers.
Je leert verschillende giettechnieken stap voor stap,
niet door ze alleen na te doen, maar door te begrijpen wat er gebeurt.
Daardoor kun je technieken aanpassen, combineren
en ook buiten de les om blijven toepassen.
In LAG werk je onder andere met:
Puddle Pour, Wandelende Straight Pour, Flipcup, Dubbele Flipcup, Ringpour, Waterfallpour, Colander, Stripe, Chain, Open Cup en Swipe.
Daarnaast is er een bonus-les waarin je leert acryl gieten met een eiersnijder.


Je leert hoe cellen ontstaan bij acryl gieten
en hoe je ze bewust kunt beïnvloeden.
Je ontdekt hoe je:
Alles afgestemd op materialen die in Nederland en België verkrijgbaar zijn.


Een groot deel van het resultaat zit in de juiste verf-dikte.
In LAG leer je precies hoe dik je verf moet zijn per techniek.
Je werkt met meerdere consistenties,
leert hoe te dikke of te dunne verf je resultaat beïnvloedt
en hoe je met simpele metingen (zoals maatlepels en druptests)
meer controle krijgt over wat er op je doek gebeurt.
Je leert niet alleen wat je kunt doen,
maar ook waarom iets werkt — of juist niet.
In dit deel leer je:
Zodat je werk krijgt dat klopt — ook voor jezelf.
Naast de lessen krijg je 1 maand lang toegang tot de community met de mogelijkheid om vragen te stellen en foto's te delen. De community is goud waard. Een veilige plek waar je mag Zijn.
Hier ontvang je ook feedback die je helpt groeien en leer je in een positieve, inspirerende sfeer.
Zo leer je niet alleen, maar blijf je ook in beweging.










LAG is er voor jou als je:
Niet langer wilt gokken
Minder frustratie wil ervaren
En met meer rust wilt creëren
Je hoeft geen ervaring te hebben.
Je hoeft ook niet “goed” te zijn.
Je hoeft alleen nieuwsgierig te zijn en bereid om te leren begrijpen en vervolgens toe te passen.
Met LAG krijg je levenslang toegang tot de complete cursus.
Je volgt de lessen in je eigen tempo, wanneer het jou uitkomt.
Naast de cursus is er een maand lang ruimte om vragen te stellen en foto’s van je werk te delen.
Ook zijn er live online workshops waarin ik dieper inga op techniek en inzicht.
Als extra ontvang je:
Alles is erop gericht om jou zelfstandig, zeker en ontspannen te laten acryl gieten.


De totale waarde van LAG en de extra’s samen is €727.
De investering om nu te starten met LAG is €197.
Je krijgt daarmee niet alleen kennis,
maar vooral overzicht, rust en vertrouwen in je creatieve proces.


LAG is geschikt als je wil beginnen met acryl gieten en het meteen goed wilt leren, of al eens hebt gegoten, maar vastloopt. het is voor jou als je meer wil begrijpen in plaats van blijven nadoen.
Je hoeft niet perfect te zijn.
Je hoeft alleen te willen leren.
Ik ben Rebecca Siccama, en ik help je graag om de kunst van Acryl Gieten te leren.
Ik ben als beeldend kunstenaar werkzaam in Barendrecht.
Al sinds 2018 ben ik bezig met acryl gieten en verzorg ik workshops daarmee.
Ik houd al sinds mijn vroegste herinneringen van schilderen, tekenen en dingen maken. Verf en schilderen zijn mijn grote passie. Elke keer als ik een kunstwerk maak voelt het als een avontuur waar ik heel veel energie van krijg.
Ik schilder op diverse materialen en vind het ook leuk om gebruiksvoorwerpen om te toveren tot een kunstwerk. Het acryl gieten heeft mijn hart gestolen omdat het elke keer weer magisch is en zoveel toepassingsmogelijkheden heeft.


Acryl gieten mag licht zijn.
Ontspannend.
En iets waar je trots op bent.
Als je voelt dat je dit niet langer alleen wilt uitzoeken,
dan ben je van harte welkom in LAG.
Tootje Hendriks:
Na meerdere keren op internet te hebben gezocht, waar ik vastliep in het gebruik van materialen die alleen buiten Nederland zijn te krijgen, en hoeveelheden die niet in ml zijn aangegeven, was het een verademing om jouw gratis cursus en daarna de LAG te volgen. Ben nu ook zilver lid en leer nog steeds heel veel van de workshops, die elke week worden gegeven. Ben heel blij met de tips waar je goedkoop materialen kunt kopen. Moet heel eerlijk zeggen dat de workshops voor mij iets te snel gaan, maar de mogelijkheid om achteraf de workshop te bekijken en te maken vind ik heel fijn omdat er dan geen tijdsdruk op zit
Marjo Meeder:
Hoi Rebecca, ik ben blij met deze cursus, het geeft zoveel meer waarde dan alleen maar kliederen met verf!! Van de online live lessen heb ik al veel geleerd, door de uitleg van jou! Ik ben zo blij dat ik je gevonden heb! Haha klinkt een beetje raar maar is wel zo! Ik ben helemaal enthousiast, het geeft ontspanning en zoveel voldoening, ook door jouw enthousiasme!! Dank je wel Rebecca🤗
ELLEN TINGA
Ik deed al acryl gieten voordat ik met de cursus begon, maar merk nu dat ik een hoop niet goed deed. Veel YouTube filmpjes gekeken waar je net de de fijne kneepjes niet mee krijgt. In de cursus LAG van Rebecca wel. En ook de feedback van Rebecca en mijn medecursisten is enorm waardevol.
De pouring cursus van Rebecca is ontzettend leuk om te doen. Elke techniek legt ze duidelijk uit in haar filmpjes, en in de toelichting vind je precies wat voor materialen je nodig hebt. Ze deelt ruimhartig haar ervaring en kennis, vertelt waar je de materialen het beste kunt kopen en geeft goede tips waar je kunt besparen op de kosten. Heb ik een vraag, dan antwoordt ze altijd heel snel.
Ik kan de cursus van Rebecca van harte aanbevelen.
Rebecca ik wil je bedanken voor de MEGA video de Flip Cup 😀😍👌🏾 Wat was die MEGA leerzaam voor mij🙏🏽
Eindelijk het geheim gevonden voor het oprekken van mijn cellen en compositie. Die ik al maanden gefrustreerd steeds opnieuw weer kwijtraak als ik dat probeerde. Of gefrustreerd mijn werkje maar klein hield om het niet te verliezen 🙈
Mega leerzaam was deze!
Samen met de Dirty Pour heb ik hier tot nu toe mijn meest gefrustreerde fouten in kunnen vinden. En niet minder geleerd in al de andere leuke verrassende technieken en van mede leerlingen. En nog wat video’s te gaan en pas een week of 2 bezig !!
Ursula van Dinther:
Na de gratis cursus, de LAG gaan doen met veel plezier. Je leert hier veel doordat alles duidelijk door Rebecca wordt uitgelegd. De live workshops zijn erg fijn en leuk en je kunt alles vragen. Ik blijf daarom ook lid en beveel deze cursus zeker aan.
De cursus van Rebecca is heel duidelijk uitgelegd
Mijn man en ik hebben thuis een werkplekje gemaakt en zijn super blij met de duidelijke cursus!
Rebecca, Ik ben zeer blij met de online cursus. Ook dat je vragen kan stellen. Als je opgenomen cursussen volgt krijg je geen feedback en dit is nu net wat het bij u beter maakt. Heb al veel geleerd en kan op laptop alles volgen. Een echte aanrader
Ik ben erg blij met LAG, en dan vooral omdat het naslag werk is. Je kunt het altijd nog eens inzien doordat je levenslang toegang hebt. Het leuke aan de live workshops vind ik om te zien hoe een werk wordt opgebouwd en wat er voor verrassends uitkomt. Dat is voor mij ook het mooiste van acryl gieten dat welke techniek je ook gebruikt het resultaat verrassend is en meestal prachtig. Wat ik vooral heb geleerd is dat de dikte van de verf belangrijk is en dat je geduld moet hebben om je compositie zo mooi mogelijk te krijgen. Ik was voorheen te gehaast. Bang dat de verf te snel droog zou zijn.
Ik zou de cursus zeker aanraden omdat je ook zoveel technieken laat zien.
Vanwege mijn visuele beperking mag ik geen auto rijden. Ik woon in een klein dorp dus voor mij is online ideaal.
Mijn giet avontuur begon met de challenge en dat smaakte naar meer! Er is zoveel te ontdekken en door het enthousiasme van Rebecca word je vanzelf nieuwsgierig naar nieuwe technieken. De uitleg in de video’s is duidelijk en je kunt ze steeds weer terugkijken. Als je toch vragen hebt, zijn Rebecca of de andere leden van de community altijd bereid om je te helpen. Kortom een aanrader voor eindeloos creatief plezier!
Ik ben nu al even bezig met de cursus. Ik ben zo enthousiast! Ik vind het zo leuk om te doen en wil beter worden!
Ik heb al heel veel video 's bekeken en daar leer je veel van. Door Rebecca s cursus leer je heel veel en weet je beter waar je mee bezig bent. Langzaam aan krijg je soms mooie resultaten! Vaak anders dan de bedoeling was. Maar dat is juist leuk.
Het is een super leuke hobby en het geeft mij energie. Dus ik blijf ook lid van de club! Zo krijg je ook een leuk contact met mede cursisten en kun je dingen vragen. Super leuk!
Met de LAG cursus heb ik veel geleerd en ben zeker een paar keer per week aan t gieten. Deze nieuwe hobby geeft mij zoveel ontspanning dat de tijd gewoon even stilstaat. Ik heb zelfs nu mijn eigen "ateliertje" op zolder. Bedankt Rebecca voor alles wat je mij gekeerd hebt.!
Ontspanning, rust, even los van alles, lekker creatief bezig zijn, de magie van het proces, de kleurrijke verrassende resultaten, het gevoel van creativiteit en verbondenheid met anderen: dat alles en nog veel meer woorden beschrijven wat acrylgieten voor mij betekent!
Na de eerste challenge werd het een positieve verslaving, die geen moment gaat vervelen, maar doet verlangen naar experimenteren, onderzoeken en uitvinden van ontelbare nieuwe mogelijkheden om volgende creaties te maken.
Een echte aanrader!
Ik ben een paar maanden bezig na eerst na YouTube filmpjes te hebben gekeken en daarna zelf proberen wat niet lukte. Was er snel klaar mee, zag toen Rebecca haar gratis starterscursus en was gelijk enthousiast. Duidelijke uitleg over de materialen die je nodig hebt en de technieken die je gebruikt. Ik gebruik de technieken ook op mijn werk waar men onder mijn leiding nu ook leuke dingen leert maken. Na de gratis cursus heb ik me opgegeven voor de cursus LAG en dat bevalt ook goed. Ik ben ook lid van de club met gezellige mensen en acryl gieten is nog steeds hartstikke leuk en heb leuke resultaten. Ik raad het iedereen aan om mee te doen met LAG, om een goede basis te leggen om goed acryl te leren gieten.
Met LAG – Leer Acryl Gieten kies je voor een stevige basis, rust in je leerproces en het vertrouwen om zelfstandig te werken.
Je krijgt levenslang toegang tot de complete online cursus,
zodat je alles in je eigen tempo kunt volgen en altijd kunt terugkijken.
Daarnaast is er een maand lang ruimte om vragen te stellen, foto's van je werk te delen en deel te nemen aan 4 live online workshops waarin ik je verder help met inzicht, techniek en keuzes maken.
Als extra ontvang je:
Alles in LAG is erop gericht om jou niet afhankelijk te maken,
maar juist zelfstandig, zeker en ontspannen te laten creëren.
De totale waarde van LAG en de extra’s samen is €727.
De investering om nu te starten met LAG bedraagt €197 (eenmalig, zonder abonnement).
krijg je direct toegang tot de cursus
kun je meteen starten
en volg je alles wanneer het jou uitkomt
Je zit nergens aan vast en houdt levenslang toegang tot de cursus.




Nu is het tijd om te kiezen. Je kunt er voor kiezen om door te gaan zoals je nu doet. Zelf alles uitzoeken op YouTube. Je blijft door modderen met tegenstrijdige informatie of informatie waarvan je de nuances mist. Je blijft aanlopen tegen middelen die hier slecht verkrijgbaar zijn of veel te duur of die helemaal niet blijken te werken.
Maar als jij weet dat je nieuwe hobby acryl gieten is, of als je ermee verder wil; en als je graag mooie resultaten wil, en betere controle wil hebben over wat je maakt, zodat je met nog meer vertrouwen en ontspanning allerlei projecten kunt acryl gieten, dan is je keus om bij LAG aan te sluiten een voortreffelijke. LAG is de beste Nederlandstalige cursus acryl gieten met levenslange toegang.
Klik eenvoudig op de link hieronder en ik sta al aan de andere kant op je te wachten.


Mocht jouw vraag er niet bij staan, stuur dan gerust een mail met je vraag naar [email protected]
In mijn cursus neem ik je mee op avontuur en Ik daag je uit om spelenderwijs alles te doen. Het is leuk, plezierig en geeft je een enorme energie boost. Je zult natuurlijk de videolessen moeten bekijken en oefenen. Het komt je niet zo maar aanwaaien. JE HEBT LEVENSLANG TOEGANG TOT DE CURSUS.
Je hebt 20 dagen niet goed geld terug garantie. Neem in dat geval contact met mij op en ik zorg dat het bedrag terug gestort wordt op je rekening.
De cursus LAG staat op een eigen Huddle: Living Expression Club. Er is een App van Huddle en in mijn bevestigingsmail deel ik een link naar een video waarin ik laat zien hoe Living Expression Club werkt. Als je eenmaal ingelogd hebt, wijst het zich vanzelf en gaat alles heel intuïtief. Mijn cursisten hebben het allemaal voor elkaar gekregen en sommigen onder hen zijn ook verstokte digibeten. En Ik ben er altijd om je te helpen hiermee.
Ja, absoluut! De cursus is speciaal ontworpen voor beginners en mensen die net zijn begonnen maar vast lopen. De cursus legt alles stap voor stap uit.
De cursus LAG is ook heel geschikt voor jou. Er zijn al veel deelnemers die in dezelfde situatie als jij begonnen en die getuigen van de enorme waarde die de cursus heeft gehad voor hen. De cursus zal je zelfs gemakkelijker veel opleveren omdat je al wat kennis hebt. Deze cursus is zeker voor jou!
Het succes van mijn cursisten komt door 6 belangrijke dingen:
Na inschrijving ontvang je een handige lijst met materialen die je kunt gebruiken. Je kunt eenvoudig aan de slag!
Ik zal je, als dat nodig is, ook helpen met tips voor prettig werken op de keukentafel. Maak je geen zorgen, want met eenvoudige middelen kom je al heel ver.
Je bepaalt je eigen tempo. De cursus is online en blijft voor altijd toegankelijk, je hebt levenslange toegang.
Je leven kan soms erg vol zijn met werken, zorgtaken en ziektes. Soms kun je maar weinig toekomen aan jezelf. Maar het is belangrijk om jezelf elke week wat eigen tijd te geven, om even op te laden, zodat je weer energie hebt voor de volgende week. En daar is acryl gieten heel geschikt voor. Met fijne tips, zoals je verf vooraf in grotere hoeveelheden aanmaken en handige tools, kun je dat uurtje dat je hebt maximaal gebruiken en je zult zien dat dit enorm veel energie geven zal, zodat je weer bestand bent tegen alle uitdagingen van je leven.